Рослини та квіти

Що категорично не можна робити при посіві петунії. Помилки, після яких не дочекаєтеся сходів рослини

Найулюбленіший квітка у садівників-петунії. Подобаються вони тим, що добре і красиво цвітуть тривалий період. Існує величезний вибір і асортимент сортів петунії.

При правильному їх вирощуванні квіти нас радують своєю неймовірною красою. Може виникнути така неприємна ситуація: насіння петунії можуть взагалі не зійти, а в самому процесі рослинності – взагалі загинути. Зараз я з вами поділюся порадами: помилки, які не можна робити при вирощуванні петунії.

Найчастіші помилки при посіві насіння петуніїдля здорової рослинності і правильності вирощування квітів потрібно дотримуватися і дотримуватися декількох методик:· насіння добре ростуть на світлій території, сіяти їх рекомендується на поверхні грунту. Порада! Категорично не можна Насіння квітів засипати землею· * перед посівом насіння рекомендую підібрати і підготувати завчасно якісний грунт. Грунт повинен бути добре родючим, пухким і пропускати кисневе повітря.

Не потрібно садити насіння відразу в землю. Перед висадкою-необхідно удобрити землю корисними вітамінами і мінералами. Це потрібно для міцної і здорової рослинності квітки;· не залишати насіння під дією прямих сонячних променів.

Посіви квітів необхідно накрити зверху плівкою. Рекомендується хоча б один раз в день-відкривати і просівати насіння;· не дотримання температурного режиму. Оптимальна температура для гарного проростання насіння петунії повинна бути +20 – +25 градусів.

А коли насіння квітів вже починають сходити то температура повинна відповідати від +18 до +20 градусів;· оболонка насіння не повинна бути твердою. Її потрібно розмочити в невеликій ємності з водою і розділити їх зубочисткою. Характерні ознаки, при яких петунії можуть не вирости або просто загинутьпетуніі дуже вибагливі рослини.

Тому догляд за ними повинен бути відповідним. Явні причини гибания рослини залежать від: Неправильного поливу квітки, зайва вологість землі може привести до захворювань. Поливати я рекомендую квіти зі звичайного медичного шприца відразу в грунт; невчасно зняття плівки з насіння.

Саджанці петунії дуже дрібненькі і корінців у них немає, тому при знятті плівки вони можуть відразу ж загинути. Порада! Прозору плівку ні в якому разі не можна прибирати до того, як розсада стане міцною і не почнуть утворюватися листочки. Рослина необхідно привчати до поступової вологи.

Якщо петунії починають потихеньку розквітати і їх стебло і коренева система стає досить міцною, тоді захисну плівку можна зняти. Петунії дуже вибагливі в правильному догляді квіти. Якщо вони вирощені під хорошим дотриманням всіх процесів-петунії порадують вас чудовим і красивим зовнішнім виглядом.

Related posts

Leave a Comment