Рослини та квіти

Цибулинні квіти для весняної посадки-15 фантастично красивих видів

Добрий день, мій читач. При грамотному підборі різновидів квітучих рослин з переліку цибулинних культур, які можна посадити ранньою весною, вдасться отримати чарівні яскраві бутони в літній сезон і навіть восени. Варто звернути увагу на деякі найбільш популярні види.

Красиві цибулинні квіти (Фото використовується за стандартною Ліцензією © azbukaogorodnika. ru) 1. Амариліс беладонинародина красуні Amaryllis belladonna, що володіє розкішними яскраво-рожевими суцвіттями, розташовується в Південній Африці.

Висаджують цибулини на глибину 10 см в квітні. Амариліс (Фото використовується за стандартною Ліцензією © azbukaogorodnika. ru) шийка повинна виступати злегка над поверхнею грунту.

Листя розвиваються в травні, а потім після їх відмирання до кінця літа на квітконосах розпускаються ефектні квітки, що нагадують лілію. Амариліс в південних регіонах і в умовах середньої смуги зимує під шаром мульчі. У холодних областях цибулини рекомендується викопувати і зберігати при 12-13 градусах.

2. Блетілла смугастародом орхідея Bletilla striata з Азії. Пелюстки переважно пофарбовані в соковитий рожевий відтінок, але у різновиду Alba бутони відрізняються білим кольором.

Блетілла смугаста (Фото з сайту www. farmergracy. co.

uk) використовують насіннєвий метод розмноження, а також діленням кореневищ. Пересаджувати слід деленку, на якій залишається 4 псевдолуковіци. Практикують пересадку з інтервалом від двох до трьох років.

3. Гальтонія білувата, Galtonia candicans з півдня Африки. На рослині висотою 90-120 см утворюються суцвіття, складені з 10-20 дзвонових білосніжних бутонів, що володіють ніжним ароматом.

Гальтонія білувата (Фото з сайту www. mr-fothergills. co.

uk) цвітіння триває з липня по вересень. Пересаджують цю квітку з інтервалом 4-5 років. 4.

Гіменокалісрод Hymenocallis представлений субтропічними і тропічними рослинами, що володіють біло-жовтими квітками фантастичної химерної конфігурації, об’єднаними в щитковидні витончені суцвіття. Гіменокалліс (Фото з сайту floralworld. ru) утворюються вони в червні-липні на квітконосах висотою 30-60 см.

Для вирощування підбирають сонячний ділянку, передбачаючи захист від вітру. 5. КринумРод Crinum виростає на півдні Африки.

У нього входять ефектні рослини, які відрізняються теплолюбністю і люблять усамітнення. Кринум (Фото з сайту properlyrooted. com) білі або переважно темно-рожеві великі бутони діаметром 15-20 см з’являються в серпні-вересні.

Вони з’єднуються в зонтиковидні суцвіття. Цибулини висаджують на глибину 15-20 см, залишаючи шийку над поверхнею. 6.

Левкокорінародом Leucocoryne з Чилі. Культивують квітучі рослини висотою близько 50 см цього роду в умовах відкритого грунту в теплих регіонах. В областях з холодною зимою вирощують їх в контейнерах.

Левкокорина (Фото з сайту www. easytogrowbulbs. com) суцвіття, що з’являються в серпні-вересні, у різних видів відрізняють білі або фіолетові відтінки.

Цибулини дрібні, тому при посадці відстань між ними залишають 15-20 мм. Глибина посадки становить 30-40 мм. 7.

Ліліямногочисельний рід Lilium включає більше 110 видів, які переважно виростають в європейсько-азіатських регіонах і рідше зустрічаються на півночі Америки. Лілія (Фото використовується за стандартною Ліцензією © azbukaogorodnika. ru) культивують лілію різних сортів як в квітниках, так і в одиночних посадках.

Великі колоритні бутони цих рослин висотою 70-100 см пофарбовані в насичені різноманітні відтінки. Цибулини при посадці заглиблюють на 15 см, залишаючи проміжок між ними 30 см. 8.

Нерінеюжноафриканський рід цибулинних культур Nerine порадує розкішним цвітінням у вересні-жовтні. Вирощують неріне на сонячних, із захистом від вітру місцях. Неріне (Фото з сайту order.

eurobulb. nl) пелюстки в залежності від виду пофарбовані в жовтий, помаранчевий, ніжний рожевий, білосніжний, червоний тони. Висота рослин становить 35-90 см.

цибулини в процесі посадки заглиблюють до 15 см, контролюючи, щоб шийка залишалася під грунтом. Інтервал між окремими рослинами витримують в 20 см. 9.

Орнітогалум (птицемлечник)природний ареал роду Ornithogalum розташований на півдні Африки, чим пояснюється теплолюбність володіють високою декоративністю рослин зростанням 10-100 см. Орнітогалум (Фото з сайту www. easytogrowbulbs.

com) відрізняється птахомлечник тривалим (червень-жовтень) цвітінням. Цінується за ефектні білі бутони, що зберігають свіжість довгий час в букетах. Посадку цибулин в залежності від їх розмірів проводять на глибину 5-10 см з проміжком 8-12 см.

10. Ранункулюс (жовтець)чарівні представники роду Ranunculus розцвічують весь навколишній простір протягом практично всього літнього сезону. Ранункулус (Фото використовується за стандартною Ліцензією © azbukaogorodnika.

ru) бульбоцибулини безпосередньо перед посадкою слід витримати протягом години у воді. Воліють ці декоративні рослини висотою 30-60 см сонячні ділянки. Цибулини при посадці заглиблюють на 3-5 см, дотримуючись інтервал близько 8 см.

11. Сауроматумнеобичние і дуже колоритні представники роду Sauromatum з тропічних африканських лісів рекомендується вирощувати в якості контейнерної культури, забезпечуючи розсіяне освітлення. Сауроматум (Фото з сайту www.

farmergracy. co. uk) бутони, що з’являються до початку літа, дивують жовто-помаранчевим забарвленням з колоритними фіолетовими цяточками.

При вирощуванні колоритному екзоту висотою близько 45 см потрібно забезпечити Родючий пухкий з хорошим зволоженням грунт. 12. Тигридія “тигрова” забарвлення рослин висотою 45-60 см з роду Tigridia робить їх дуже колоритними і привертають увагу.

Тигридія (Фото з сайту botanyphoto. botanicalgarden. ubc.

ca) строкатими цятками усипана середня частина бутонів в оточенні пелюсток, забарвлених в рожевий, білосніжний, червоний, сонячний жовтий, кремовий Колір. Розпускається кожен окремий квітка всього на один день. 13.

Тритоніяпользуется популярністю ще один Південноафриканський рід Tritonia, який об’єднує теплолюбні цибулинні рослини висотою до 30 см. Тритонія (Фото з сайту www. tesselaar.

net. au) серед розмаїття забарвлення пелюсток переважає червоно-помаранчевий тон. Важливо оберігати квітки від перезволоження грунту.

Розміщують цибулинки на глибину близько 5 см, витримуючи між ними проміжки 8-10 см. 14. Еукомісудліненние циліндричні кисті, зібрані з дрібних квіток, характерні для рослин висотою 30-60 см роду Eucomis, виглядають дуже оригінально.

Еукоміс (Фото з сайту www. jparkers. co.

uk) вирощують в холодних регіонах цю теплолюбну південноафриканську культуру в контейнерах, заносячи в приміщення на зиму. Потрібно забезпечувати хороше зволоження і систематичні підгодівлі. 15.

Еухарісколоритние білосніжні квітки представників роду Eucharis в природних умовах зустрічаються на півдні Америки. Найчастіше практикують контейнерний спосіб вирощування екзотичних рослин висотою до 60 см. Цибулини заглиблюють на 5-6 см, закриваючи їх повністю грунтом.

Еухаріс (Фото з сайту www. farmergracy. co.
uk) для весняної посадки при бажанні можна підібрати різноманітні цибулинні культури, які порадують неймовірно колоритним цвітінням до осінніх днів. А які цибулинні квіти вирощуєте ви?Оригінал статті та інші матеріали, ви можете знайти на нашому сайті. Читайте ще:Список квітів з яскравими і пишними суцвіттями, які можуть стати чудовою альтернативою півоній

Related posts

Leave a Comment