Рослини та квіти

Що не так з “чоловічим щастям”: антуріум не бажає пускатися в колір

Більше світла буде потрібно» чоловічому щастю ” ближче до весни. Кінець лютого, коли у рослини починається рух соків, і воно проявляє перші ознаки підготовки до цвітіння, – час збільшити світловий день до 12 годин за допомогою ламп денного світла або фіто-ламп. Дисбаланс поживних веществКак недолік, так і надлишок корисних речовин надають не краще вплив на зростання кущика і формування бутонів.

При цьому потрібно пам’ятати, що у кожного добрива – своя черга:до того як розкриються бутони, потрібно більше азоту;після закінчення формування квіток азот виключається, в меню з’являється калійно-фосфорні підгодівлі, що підтримують тривалий і рясний антуріумний колір. Важливо! При внесенні комплексного мінерального добрива потрібно чітко слідувати інструкції на упаковці з препаратом. » Не та ” почваслішком щільна грунт заподіює рослині страждання: вони просто задихаються, так як доступ вологи і кисню до кореневої системи обмежений.

Про свої муки Антуріум “прокричить” відсутністю квітів, та й листя може поникнути. Тропіканцу підійде легкий пухкий грунт з» букетом ” корисних речовин, з якого слід виключити кальцій. «Нескошені ” відцвілі квітконоси забирають життєві соки рослини, що збирається цвісти.

Рекомендується без жалю розлучатися з в’януть суцвіттями за допомогою гострих ножиць. В общемнікакіх чудес! Антуріум буде пишно цвісти, якщо оточити його турботою і увагою. Це основні» чарівні засоби”, які зроблять екзотичну рослину не тільки прикрасою інтер’єру.
За феншуй в період цвітіння воно заряджає біополе господаря позитивною енергетикою і допомагає впоратися з труднощами. Чи цвіте ваш Антуріум?Оригінал статті та інші матеріали, ви можете знайти на нашому сайті. Читайте так само:як змусити декабриста цвісти в належний час

Related posts

Leave a Comment