Рослини та квіти

Гортаєте каталог троянд і не знаєте, як вибрати троянду?

Сьогодні, я хочу запропонувати вам порадувати самих себе-коханих. Вибрати і замовити троянду своєї мрії. Ну, або Троянди своєї мрії.

А що? Гуляти – так гуляти!) Ми цього варті!Сантана. Шраб. Як краще вибирати троянди по каталогу.

Якщо ви – розовод зі стажем-можна сміливо вибирати будь-яку троянду, яка подобається за описом і фотоматеріалів. Тут все просто-вам вже все під силу). А ось якщо ви тільки починаєте вирощувати троянди – Я б порадила: 1.

Звернути увагу на ту групу троянд, з якої ви плануєте створити Розарій. Кращі-ті, хто практично не підводить і не розчаровує напевно – троянди – флорибунди. Початківцям рожеводам я б радила починати з них.

Але не принципово, звичайно. Мидсаммерсноу. Флорибунда.

2. Прислухайтеся до своїх побажань за колірною гамою троянд і визначте подумки місце куди саме ви їх посадите. Це важливо, щоб не створювати зайвих “вінегретів”.

Попередньо можна намалювати колірну схему Розарію, щоб зрозуміти на скільки гармонійно впишеться троянда. Плавний перелив троянд за кольором-це дуже красиво. Краще створювати розарії з однієї групи троянд.

Так вони будуть виглядати ефектніше. Але це-справа смаку. І не принципово.

У мене самої є кілька “вінегретів”, де порушені всі канони і за кольорами і за сортами троянд, які я, наприклад, теж дуже люблю). Вінчестер Кэсидрал. “Остинка”.

3. Вибирайте кілька вподобаних троянд по фото і короткому опису. 4.

❗ Складіть порівняльну таблицю, внесіть в неї заявлені параметри троянд, особливо, звертаючи увагу на кращі для новачків: морозостійкість( для чайно-гібридних це особливо важливо), стійкість до захворювань, стійкість до жаркого сонця і дощів, розмір і форму квітки, розмір куща, аромат. Терміни цвітіння ніде не вказуються, і з цим, як пощастить, звичайно. Умовно в 4 – й кліматичній зоні основна маса троянд вступає в першу хвилю цвітіння в кінці червня-початку липня.

Друга хвиля стартує орієнтовно в першій половині серпня. Порівняльна таблиця наочно допоможе відразу відсіяти кілька “зайвих” варіантів троянд. Ювілей Принца Монако і Карт Бланш.

Флорибунди. 5. Обов’язково зверніть увагу на наявні нагороди у сорту троянди.

Чим “титулів у особи” більше – тим більше особисто я їй довіряю). ❗ Особливо зверніть увагу на маркування ADR. Новачкам реально дуже раджу – це хороший показник стійкості троянди.

“Маркування ADR, яку можна розшифрувати, як” Загальнонімецька сертифікація сортових троянд» – відзнака Німецького товариства розоводів, який вважається одним з найнадійніших ознак якості троянди і високо цінується по всьому світу”. Арлекін. Шраб.

Дуже стійкі в 4-й кліматичній зоні троянди селекції Кордес, Тантау, канадські троянди. 6. Підсумком вибору має стати наявність хороших відгуків про троянді в Інтернеті від користувачів.

Так, пошарити по просторах інтернету – зовсім не зайве. Загляньте в енциклопедію троянд (сайт такий) – колосальна допомога у виборі троянд саме там. 🙂 Маджорі Маршал.

Шраб. Я б могла сьомим пунктом додати параметр із серії ” Будьте холоднокровні: встигніть вчасно загальмувати і не вибрати від захвату зайвих “мільйон червоних троянд”, але не стану). По собі знаю: троянді місце в саду знайдеться завжди, навіть якщо спочатку Лаю себе за нестриманість і думаю приблизно так: “Ну куди ти стільки троянд замовила! Садити ж їх нікуди!!!”Все вирішуване.

Все “садимо” 🙂. Ну, а якщо зовсім нікуди або лінь це “садимо” – можна і улюбленим сусідам потім зайву троянду подарувати. Ми ж добрі).

Взагалі, якщо чесно, у когось бували “зайві троянди”? У мене-ні, я сім’ї брата і сусідці усвідомлено подарунки такі часом роблю: замовляю троянди спеціально для них в подарунок 🙂. Загалом, ні в чому собі не відмовляйте. Напередодні свят-особливо).

Вдалого вибору троянд вам! Спасибі, що дочитали). Гема. (Джемма).

Шраб. P. S.
Всі фотографії троянд на каналі – Мої троянди. 😎 Квіткарка Анюта 🌹

Related posts

Leave a Comment