Спорт та фітнес

Домашні тренування або тренажерний зал?

Шановні читачі, Добрий день з вами каналу”Побудуй себе сам” Хочу з вами поговорити про тематику: домашні тренування або тренажерний зал. Здоровий спосіб життя в наш з вами час, став ознакою моди. Більшість людей незадоволені своєю зовнішністю і прагнуть виглядати краще.

Не для кого не секрет, що для цього потрібні регулярні заняття спортом, які допоможуть впораються, із зайвими кілограмами і підкоригувати образ тіла. Можливо, це будуть домашні тренування, а можливо Тренажерний зал. Що ж вибрати?Ту можна сказати, що місце тренувань не може вам гарантувати результат на ранньому ЕТАПІ.

Тут все залежить від вас, як ви себе налаштували, як піднесли собі в тій чи іншій ситуації. Правила ефективних тренуваньвне залежності від того, де ви будите тренувати, необхідно притримувати певних правил. Вони допоможуть зробити вашу тренування більш ефективною і продуктивною.

Перше правило: ваше фізичне навантаження має бути поступовим. Найкраще займатися 3-4 рази на тиждень. Друге правило: оптимальний час тренування становить 40-70 хвилин.

Третє правило: Перед фізичним тренуванням обов’язково провести розминку, щоб не розтягнути м’язи і не отримати травму. Четверте правило: Обов’язково потрібно раз на тиждень включати кардіо тренування або басейн. П’яте прищепило: щоб заняття були ефективними, обов’язково вести здоровий спосіб життя.

Тренування в тренажерному залі:особливість тренувань в тренажерному залі полягає в тому, що сама атмосфера цього місця налаштовує на робочий лад. Тут вас оточують люди, цілі яких часто збігаються з вашими. Для багатьох новачків це стає найсильнішою мотивацією до продуктивної роботи над собою.

Коли ви бачите результат інших, з’являється бажання і самому досягти його. Домашні тренування: тренуватися вдома набагато зручніше, але буває і немає напишіть в коментарях як зручно вам. Вам не потрібно купувати абонемент і платити за консультацію тренера.

економія часу. На дорогу в спортивний клуб і додому, переодягання і душ. Проводити домашні тренування можна в зручний для вас час.

психологічний комфорт. Багато соромляться своєї слабкої фізичної підготовки, що створює деякі незручності під час занять в тренажерному залі. Вдома ж ви відчуваєте себе комфортно.

Але тренуватися вдома не так просто, як може здатися на перший погляд. Тут ви відчуваєте себе розслаблено, а тому потрібна величезна самодисципліна для занять спортом. У домашніх умовах вам доведеться самостійно шукати для себе мотивацію і контролювати процес тренувань.

Спасибі що прочитали мою статтю, якщо вона вам була корисна, поставте лайк і підпишіться. Напишіть в коментарях як краще займати спортом вам. Де краще в фітнес-залі або все таки в домашніх умовах.
Спасибі поки!

Related posts

Leave a Comment