Актуальне (поради)

Ліпнина в інтер’єрі-елемент унікального декору

Довгий час справжніми архітектурними творами мистецтва залишалися тільки палаци і особняки аристократії – спеціально для них створювалися унікальні інтер’єри, придумувалися незвичайні прикраси, створювався індивідуальний декор з ліпнини в інтер’єрі, тканин, більш дрібних архітектурних деталей. Кожна кімната ставала унікальним архітектурним пам’ятником-багато з них досі вражають нас багатством інтер’єру, гармонійним поєднанням кольорів, тонкістю обробки – побачити такий інтер’єр можна в музеях, в театрах, в старовинних урядових будівлях. Однак зараз яскравий індивідуальний інтер’єр і розкішний декор перестав бути прерогативою тільки привілейованих верств суспільства.

Якщо ви захочете, ви можете створити в своїй квартирі і заміському будинку абсолютно будь-який інтер’єр-відтворити атмосферу Греції, створити кімнату в стилі стародавнього Єгипту, оформити приміщення як готичний собор або романський замок. Деталі інтер’єру, яке довгий час були доступні тільки для аристократії і королям, зараз ви можете придбати в якісному магазині декору. Одним з таким елементів є ліпнина.

Ліпнина використовується для створення самих різних стилів інтер’єру: активне застосування її почалося ще в Стародавній Греції і з тих самих пір без неї не обходиться практично жоден оригінальний інтер’єр, не виключаючи романські. Ліпнина допоможе створити в інтер’єрі обстановку урочистості і пишності, а може стати досить мінімалістичним і витонченим прикрасою – все залежить від форми і типу ліпнини, які ви виберете для свого декору. Ліпнина прекрасно підходить для того, щоб прикрасити приміщення і зробити його незвичайним – об’ємні елементи декору завжди притягують погляд, позбавляють від звичних геометричних пропорцій сучасного будівництва.
В даний час ліпний декор виготовляються не тільки з гіпсу, але і з сучасного матеріалу – поліуретану, що дозволяє створювати ліпні елементи не тільки білого кольору, але і оформляти їх більш цікаво, в тому числі під дерево. Перераховувати можливі переваги ліпнини в інтер’єрі можна досить довго, але найбільш важливо з них одне – це дійсно незвичайний, цікавий, прекрасний за своїм оформленням декоративний елемент, який раніше використовувався при оформленні королівських покоїв, а тепер може стати частиною і вашого інтер’єру. Білий колір в інтер’єрі-сяйво і чистота

Related posts

Leave a Comment