Актуальне (поради)

Як виглядають тиснені шпалери в інтер’єрі?

Оздоблення стін з текстурою більше задовольняє запитам сучасної людини тим, що надає поверхні об’ємний вигляд. Такі тиснені шпалери відразу після наклейки стають частиною інтер’єру. Можна самому вибрати їх по каталогу або звернутися до розробників проектів через спеціалізовані магазини.

Передпокій виглядає більш вільною, якщо на стіні зображена імітація каменю або мармуру. Для лоджії підходить квіткова палітра. В одній з кімнат на стіну можна помістити мальовничий пейзаж.

3D-ефект на гладкій поверхності3d-ефект досягається також на гладкій поверхні при створенні певного малюнка. Він може імітувати цегляну кладку, мармур, скляну плитку або природний камінь. Для того щоб зрозуміти, як виготовлені шпалери, можна провести експеримент.

Для цього треба взяти три однакових листівки з квітами або пейзажем, розрізати їх на смужки однієї ширини і скласти поспіль по три повторюваних фрагмента. Тоді можна побачити об’ємне зображення цілком. Принцип друкування повторюваного фрагмента створює тривимірний простір на шпалерах з добавкою особливого тиснення.

Тиснені поверхні приховують нерівності і дефекти стін. Тиснені шпалери в інтер’єрі-поєднання цветовтіснение шпалери часто бувають двоколірними, коли плоска частина світла, а опукла частина більш темна. Таким чином, виходять на світлому тлі об’ємні предмети.

З меблевою оббивкою гармонують стіни з малюнком під метал, під кольорове скло, під природний камінь. Вінілові шпалери ще більше підсилюють імітацію. Кремовий колір в поєднанні з темно-сірим добре підходить до будь-якого інтер’єру.

Модними стали шпалери, прикрашені скляними намистинами або виготовлені з рослинних волокон. Натуральні матеріали надають стінам природну красу. Досконалим і оригінальним є обробка стін з текстурою із застосуванням фотошпалер.
Для природи добре підходить текстура типу пилу або піску, а архітектурні зображення оригінально виглядають на тлі текстури льону або полотна. Вона надає зображенням не тільки об’ємність, але і робить їх більш реалістичними. Білий колір в інтер’єрі-сяйво і чистота

Related posts

Leave a Comment