Актуальне (поради)

Як правильно вибрати ліжко за матеріалом?

Традиційне ліжко собою являє узголів’я і підстава, виконані з твердого матеріалу і матрац. Розглянемо матеріали, з яких на даний момент найбільше створюються основи ліжок. Сучасні меблі можуть бути зроблені з таких матеріалів.

Як вибрати металеву ліжко. Такі ліжка (ковані) вважаються надзвичайно довговічними, досить надійними і дуже красивими, проте, подібна меблі зможе вписатися далеко не в кожен дизайн інтер’єру, та й за смаком доводиться далеко не всім. Вартість подібної ліжка буде залежати від того, Заводське чи це твір або створене за індивідуальним замовленням майстром, а також від варіанту ажурною кування.

Ліжко з масиву. Надійні і красиві, але досить важкі і дорогі ліжка, виконані з натурального дерева, є елітними меблями. Їх вартість особливості експлуатації, зовнішні параметри і догляд під час використання в першу чергу будуть залежати від сорту матеріалу – можна підібрати порівняно дешеві і більш легкі модрину або сосну, а можна дуже міцний дуб або неймовірно дороге і екзотичне червоне дерево.

Як вибрати ліжко з МДФ. Даний матеріал застосовується для виконання ліжок із середньою вартістю. Вони досить надійні, можуть служити не менше десятка років і при цьому виглядають благородно і мають однорідну текстуру.

МДФ зустрічається шпонованим або ламінованим. Ламіноване відрізняється своїм неприродним блиском, а шпон більш вдало імітує дерево, але коштує трохи дорожче. Є і більш екзотичні матеріали для ліжок, наприклад, пластик, бамбук, ротанг, гартоване скло і навіть бетон.

Проте, широкого поширення вони отримати не змогли, вони вважаються скоріше оригінальними моделями і виробляються частіше у вигляді наочного прикладу досягнень дизайну. Для початку слід вирішити, яких розмірів вам потрібно ліжко. Є загальноприйняті стандарти ліжок за розмірами і на даний момент виробники можуть запропонувати Наступний Вибір:як вибрати односпальне ліжко.

В Європі такі ліжка мають розміри в 200-210 см завдовжки і 90-100 см шириною. В Америці стандарти трохи інші 190 см і 99 см. на території нашої країни такі ліжка купуються тільки для вітальні або дитячої кімнати, так як дорослій людині на такому ліжку буде досить незручно.

Втім, це загальносвітова тенденція і подібні спальні місця не користуються великою популярністю, їх прийнято вважати підлітковими. Як вибрати Полуторне ліжко. Це спальне місце також розраховане на одну людину, але воно в деякій мірі, комфортніше.

На такій “полуторці«, при бажанні, можна розміститися і удвох, але, так би мовити»в тісних обіймах”. Традиційні габарити полуторного ліжка в Європі-210 см довжина і від 140 до 160 см ширина. Як вибрати двоспальне ліжко.
Це найбільш популярний варіант, так як досить часто даний предмет меблів купується саме сімейними парами. У європейському варіанті двоспальне повноцінне ліжко володіє все тією ж стандартною довжиною 200 або 210 см і шириною в 180 см. білий колір в інтер’єрі-сяйво і чистота

Related posts

Leave a Comment