Актуальне (поради)

Які підлогові покриття вибрати для будинку?

Перед тим, як вирішити які підлогові покриття використовувати в оформленні інтер’єру, необхідно розібратися, які покриття взагалі існують і які їх переваги і недоліки. Паркет-це свого роду мозаїка з безлічі нарізаних дощечок, які укладаються в залежності від малюнка. Його плюси в тому, що покриття виходить натуральним, так як робиться з натурального дерева, і красивим.

Але зазвичай паркет настилають у вітальнях і спальнях, а в прохідних кімнатах і коридорах настилати таке покриття не рекомендується, тому що матеріал непрактичний, яким би лаком не покривалася поверхня, все одно бруд, вода, падіння предметів деформують паркет. Лінолеум-штучне полімерне підлогове покриття. Його не рекомендується настилати в житлових приміщеннях, все-таки це штучний матеріал, а так само він накопичує в собі електростатичну напругу, та й в офісних приміщення таке покриття кладуть тільки за рідкісним винятком, так як матеріал неміцний і швидко протирається.

Плюси, звичайно, такого покриття – це його дешевизна. Ламінат-матеріал нового покоління, бере свій початок від звичайного паркету. Але завдяки новим технологіям виготовлення ламінату, йому не страшна, ні бруд, ні вода, ні удари від падіння предметів, так само ламінат буває і жаростійким, що дозволяє стелити його навіть на кухні.

Зазвичай ламінат складається з чотирьох шарів. Нижній шар призначається для захисту від деформації дошки. Далі слід несучий шар, він виконує найбільш важливі функції, такі як Шумоізоляція і теплоізоляція, а так само саме в цьому шарі знаходиться замок, яким скріплюють частини ламінату між собою.

Декоративний шар, виконує в основному функцію оформлення покриття. Це шар паперу, на який безпосередньо нанесений візерунок. Нарешті верхній шар, який призначений в основному для захисту від ударів і подряпин.

В даний час існує безліч видів підлогових покриттів типу ламінат, практично для будь-яких приміщень, будь то дитяча кімната або торговий центр. Завдяки цій різноманітності можна підбирати ламіноване покриття індивідуально для кожного. Але при складанні такого покриття краще звернутися до професіоналів, так як самому можна просто попсувати матеріал.
Білий колір в інтер’єрі-сяйво і чистота

Related posts

Leave a Comment