Актуальне (поради)

Гіпсокартон для облицювання стін в сучасному інтер’єрі дуже важливий?

Гіпсокартон для стін – це оздоблювальний матеріал, який виробляється у формі листів. Для його створення застосовується будівельний гіпс, який сформований як пластина і обклеєний картоном з двох сторін. Ліцензія від depositphotosетот матеріал вже давно отримав величезну популярність в нашій країні.

По-перше, через свою екологічності – гіпс є дуже чистим матеріалом. До того ж, ці листи не горять, добре поглинають шум і звуки, досить стійкі до вологи. Ще одна особливість-гіпс може вбирати для себе непотрібну вологу (в невеликих кількостях) без шкоди для себе, тим самим регулюючи мікроклімат в кімнаті.

Більш того, листи гіпсокартону для стін дуже пластичні, завдяки чому стає можливим створення поверхонь з незвичайною формою. Так, якщо гіпсокартон розмочити, його можна буде зігнути практично під будь-яким кутом. Коли необхідний вигин буде досягнутий, лист можна просто висушити і встановити.

Ліцензія від depositphotosКроме всього іншого, поверхня виходить повністю готовою до фінішної обробки: фарбування, поклейки шпалерами, побілки. Тобто, ніяка додаткова підготовка від вас не буде потрібно. Єдина особливість – якщо вибір припав на шпалери, обов’язково змастіть головки цвяхів нітроемалью або спиртовим лаком – це запобіжить можливу корозію.

Для зовнішньої обробки також не рекомендуються вапняні фарби – їх зчеплення з гіпсокартоном залишає бажати кращого. Що стосується “формату”, то довжина листа буває різною: від двох до трьох метрів. Стандартна ширина листів-1.

2 метра, а товщина буває різною: 9. 5 або 12. 5 міліметрів.

Існують також ГВЛ-матеріали (гіпсоволокнисті листи), які не обклеюються картоном. Це їх єдина відмінність. Завдяки додаванню спеціальних домішок, ГВЛ більш вогнетривкий.

Що стосується самих листів гіпсокартону для стін, то вони бувають як звичайними, так і стійкими до вологи. Останній тип застосовується, як правило, для обробки санвузла, ванної кімнати або кухні. Ці листи добре пристосовані до умов підвищеної вологості, проте їм все одно необхідна грамотна вентиляція приміщення.
Для більшої надійності ви можете покрити лист вологостійкого гіпсокартону спеціальним складами, грунтами, фарбами, які посилять характеристики стійкості до вологості. Зрештою, ви можете покрити гіпсокартон керамічною плиткою. Антисептик для деревини-який вибратидостоінства дверей з масиву бука

Related posts

Leave a Comment