Шлюб та сім'я

Що робити, коли втомився від усього?

Що робити, коли втомився від усього і хочеться розлучитися зі своїм чоловіком, дружиною, все кинути і піти. Розповідаю як повернути колишнє щасливе состояниеДоброго часу доби шановні читачі даного блогу. На порядку денному питання Що робити, коли втомився від усього і хочеться розлучитися зі своїм чоловіком, дружиною, все кинути і піти”.

Як повернути колишнє спокій і внутрішнє щастя не вдаючись до розставання? У цій статті я розповім вам що необхідно робити щоб повернути щастя і спокій. # Психологія #жінки #Сім’я #сімейні відносини #жіноча психологія #чоловіча психологія і так для початку якщо ви відчуваєте себе саме так, що вам хочеться все кинути і піти. Вітаю ви довели себе до морального виснаження.

В такому стані дуже легко впасти в депресію і наробити дурних речей про які потім можливо, ви будите шкодувати. Чому можливо? Все просто ситуації бувають різні і відразу обмовлюся якщо вас ваша друга половинка сильно і регулярно сильно ображає. В такому випадку краще піти.

Хоча вирішувати звичайно ж вам!І так першим що нам буде потрібно для відновлення колишнього морального стану, яке поверне нам і щастя і спокій? Якщо чесно тут без чарівної палички як у Потера не обійтися. Хоча є пара порад для вас, завдяки яким ви зможете повернути колишні сили і душевний спокій. І так що нам знадобиться для цього?Насамперед задайте собі питання: чи впевнені ви що кинувши свого раніше коханої людини ви будите щасливі? Якщо відповідь позитивна можете далі не читати статтю, якщо ви хоч на один відсоток, але сумніваєтеся читайте нижче)ми не будемо зараз розбиратися через що це сталося, так як ситуації бувають різні і відповідно і виходи з ситуацій будуть іншими я дам вам загальне рекомендації для вирішення вашої проблеми щоб ви могли повернутися в звичне для вас стан.

1) Нам необхідно якомога частіше здійснювати піші прогулянки на вулиці, виключно на самоті, бажано в парку, але якщо парку немає можна і навколо будинку походити головне, щосили постаратися і під час прогулянки ні про що не думати це ключовий момент. Ми повинні кожен день хоча б 1-2 години проводили на свіжому повітрі. Прогулянка на самоті на свіжому повітрі допоможе нам заспокоїться і приведе в порядок наші думки.

2) на тиждень або на місяць в залежності від стану влаштувати собі маленький відпустку і виїхати одному кудись подалі від усіх. Можливо на дачу, або до батьків в гості нам необхідно вирватися з обстановки яка нас гнітить. 3) Як би не було складно але необхідно змінити своє сприйняття дратівливих вас ситуацій.

Що я під цим маю на увазі? Наприклад: на роботі начальник противний і шкідливий і постійно нас пресингує і дістає. Найпростіший варіант це змінити роботу, але я б не сів писати цю статтю якби все було так просто. Повторюся ситуації бувають різні і можливо в даний момент втрачати роботу через противного начальника не найкраща ідея.

Що робити в такому випадку? Давайте будемо реалістами начальника ми не поміняємо, але ми можемо-А) перевестися в інший відділ або змінити роботу. Або Б) перестати реагувати на його причіпки до нас. Змінити сприйняття своє сприйняття цього шкідливого і злого дядька.

Подумайте гарненько можливо він не такий вже й поганий Керівник, можливо ви через свою призму інтерпретуєте ситуацію саме так як вам вигідно. Всі ми любимо іноді себе пошкодувати і виставити поганим ту людину яка не поділяє з нами наші ідеї і думки. Але це зовсім не означає, що він поганий!Ми не можемо вплинути і поміняти людину, але нам з вами під силу вплинути і змінити наше сприйняття цієї самої людини.

Повірте мені помінявши сприйняття світ навколо вас зміниться і раніше злий і поганий начальник раптом виявиться дуже навіть добрим і хорошою людиною. Це був перший приклад який прийшов мені в голову, сподіваюся вам зрозуміло що я маю на увазі під-“необхідно змінити своє сприйняття ситуації”. 4) Ну і остання рекомендація або рада як вам зручніше.
Поговорити по душах зі своєю другою половинкою і пояснити їй що ви зараз серйозно замислюєтеся про розставання, пояснити чому, через що. Найчастіше після такої розмови ваша друга половинка усвідомлює в чому була раніше не права і більше не робить так.

Related posts

Leave a Comment