Саморозвиток і успіх

Для кого-то 100т. р.мало, а кому-то і 30т. р.в самий раз. Підсвідомість вирішує це питання

Вітаю своїх передплатників і гостей каналу. Сила підсвідомості може все! Чи так це?Все частіше ми чуємо про те, що у нас багато негативних установок, які заважають нам в житті. Але ніхто не говорить, що ж робити, щоб позбутися від негативних установок, і як прищепити позитивні.

Сьогодні я хочу розібрати тему, Чому ми не можемо збільшити рівень свого заробітку, і як це все таки зробити за допомогою нашої підсвідомості. Підписуйтесь на мій канал і ставте лайківозьмем людини, яка заробляє в місяць 30 тисяч і хоче вийти на постійний дохід 100 тисяч рублів. Всі ми думаємо, що ось, 100 тисяч це багато, і коли ми будемо заробляти таку суму, всі наші проблеми підуть.

Але я відразу хочу вас засмутити. Це не так. Люди, які заробляють таку суму, вважають що їм не вистачає, і ось коли вони будуть заробляти 300.

.. ну подальший хід думок ви зрозуміли.

І ні, це не вони зажрались. Це закон життя. Нам завжди буде не вистачати.

Спочатку буде не вистачати на потреби, потім на розкіш. Як визначити, де ця тонка грань, я розповім краще в іншому пості, якщо вам це цікаво. А поки повернемося до теми.

Що ж потрібно робити, щоб підвищити свій дохід? Звичайно ж працювати. Це очевидно, але є ще один компонент, без якого нічого не вийде. Якщо стаття корисна, не забудьте поділитися зі своїми друзями в соціальних сетяхДля того, щоб заробляти велику суму, потрібно вбити собі в голову, що ця сума не велика.

Це нормальна сума для життя. Мені здається, всі в дитинстві думали, що якщо заробляти в місяць 20 тисяч, то за рік можна накопичити 240 тисяч. Але коли ми виросли, зрозуміли що життя не така проста штука.

Так ось, цей приклад якраз таки описує те, як ми думаємо про ста тисячах. Але по факту, для людей з таким заробітком, 100 тисяч це не космічна сума, а така ж адекватна, як для нас 30. І якщо ми почнемо думати про те, що 100 тисяч це нормально, то нам буде набагато простіше заробити таку суму.

Так давайте мріяти! А потім мрії перетворювати в цілі і прагнути заробити ту суму, якої ми гідні. Але без віри в те, що вам просто необхідна ця сума, нічого не вийде. Про що мрієте ви? Напишіть в коментарі на останок, маленький лайфхак.

Випишіть собі на листочку 100 своїх матеріальних бажань, які ви зможете реалізувати, заробляючи суму вашої мрії. Завдяки цьому, ви зможете направити свої думки в правильне русло. А вас влаштовує ваш щомісячний заробіток? На скільки більше ви хочете заробляти? Пишіть в коментарі, через рік порівняємо.

Якщо стаття вам сподобалася і була корисною, ставте палець вгору і підписуйтесь на мій КАНАЛ. Спасибі, що дочитали статтю до кінця. Якщо у вас є бажання спробувати себе в ролі автора Дзен і побачити свою історію у мене на каналі, пишіть мені в особисті повідомлення.

Related posts

Leave a Comment