Харчування та дієти

Це величезна помилка, що у вас немає часу на спорт

Літо вже близько, і багато, подумавши про сезон купальників, починають посилено худнути і займатися спортом. Але, щоб бути у формі, вести здоровий спосіб життя потрібно завжди. Тренер проекту» Зважені люди”, дієтолог і віце-чемпіонка Москви з боді-фітнесу Ірина Турчинська невпинно доводить це своїм прикладом.

WomanHit. UK розпитав Ірину, як досягти бажаних результатів. – Ірино, ви берете участь вже в третьому сезоні проекту «Зважені люди».

Телеглядачі бачать, як змінюються учасники програми. Але що ви винесли для себе?- У третьому сезоні я перший раз зіткнулася з парним схудненням: це схоже на те, як дитина з чотириколісного велосипеда пересідає на двоколісний. (Посміхатися.

) Це, звичайно, непогано – для учасників, безумовно, додаткова підтримка. Але є одне важливе “але”: тепер вони складніше піддаються змінам. Моя мета-кардинально змінити світовідчуття хлопців, яким просто необхідно заново народитися.

Тому парне схуднення в даному випадку працює проти мене. І це новий досвід, і нові завдання, і новий виклик мені як тренеру. – Хто з героїв вас вже встиг здивувати?- Особливо запам’ятала маму з сином і тата з донькою.

У цих парах відразу було зрозуміло, що батьки беруть участь в шоу тільки заради своїх дітей, хоча їм самим потрібна допомога. Але взагалі найбільше вразило те, як в такому юному віці виглядають їхні діти. Дочка Ірини Ксенія закінчує школу і займається танцями: матеріали прес-служб – ви підтримуєте зв’язок з колишніми учасниками проекту? Подружилися чи з кимось по-справжньому?- Головне тренерське завдання – з» не можу «зробити» можу і хочу”, щоб до фіналу хлопцям сподобалося жити так, як ми навчили.

Тому учасники попередніх сезонів з нами більше не радяться, але періодично пишуть, розповідають, як справи. Наприклад, Яків Поваренкін став тренером: нещодавно надіслав мені сертифікат про закінчення тренерських курсів. Насправді вони вже самі експерти по своєму тілу-тренер їм більше не потрібен.

(Сміятися. )- Ви дуже зайнята людина. Як ви відпочиваєте? Куди віддаєте перевагу їздити?- Нещодавно повернулася з Таїланду, і там я була, до речі, вже вісім разів.

Начебто ті ж пальми і море, але кожен раз моє сприйняття цієї країни змінюється. Взагалі я намагаюся сприймати все як дивовижне диво, цінувати миті, тому що щастя всередині нас, і від нас залежить, в які кольори буде пофарбований навколишній світ. – Вам вистачає часу на домашні клопоти?- У мене є відмінна помічниця-і це моя дочка.

До речі, коли я повернулася з Таїланду, мені відразу на порозі сказали: «мамо, сідай, тебе чекає супчик». Причому я ніколи її ні про що не прошу, не вимагаю, не натякаю. Вона сама все розуміє, так що все відбувається якось природно.

З багатьма учасниками шоу» Зважені люди ” Турчинська продовжує спілкуватися і після зйомокфото: матеріали прес-служб— вашій дочці Ксенії 17 років. Ви можете сказати, що ви з нею подруги? Або ви дотримуєтеся схеми виховання “батько-дитина”?- Цього року Ксюша випускається, а ви самі розумієте, це непростий період. Проте я спокійно можу на два тижні виїхати у відпустку і не хвилюватися.

До речі, мої батьки цього не розуміють:»Ну як же, Ксюша ще неповнолітня”. А я в ній впевнена, тому що дочка у мене дуже самостійна. Вона знає, що таке дисципліна, як приготувати обід і подбати про себе, про будинок, про кішку.

На відміну від багатьох інших батьків я не контролюю тотально свою дитину, надаю свободу, і Ксюша цим дуже пишається. При цьому вона розуміє, яка на ній лежить відповідальність: вона сама вирішує, що добре, а що погано. – Одна з головних відмовок людей, які не займаються фітнесом, — брак часу.

Що ви можете порадити людям, у яких дійсно “робота-будинок-сім’я-дитина” з ранку до ночі?- Завжди можна знайти як мінімум одну годину в день і витратити його максимально корисно для себе. Наприклад, вранці зробити 15-хвилинну зарядку, а ввечері — вправи (40 хвилин). Здавалося б, всього годину, але, повірте, це дозволяє запустити правильні процеси в організмі і допомагає функціонуванню всіх органів і систем.

У 2009 році Ірина втратила чоловіка: спорт-змін, актор і телеведучий Володимир Турчинський помер від інфаркталілія Шарловська— деякі домогосподарки думають, що робота по дому може замінити спорт. – Заняття будь-яким видом фізичної активності, будь то плавання, біг, фітнес, танці, нічим не заміниш. Фізичні навантаження повинні стати щоденною практикою, а не екстреним заходом «схуднути до літа» або «влізти в джинси».

Це величезна помилка, що у вас немає часу на спорт. У кожного є сім’я, робота. Я в принципі не знаю щасливчиків, які можуть присвятити себе цілком турботі про тіло.
– Тренуватися краще в спокійному темпі або на знос?- Я знаю людей, які пропадають в спортивних залах, але так і не домагаються бажаних результатів. Тому можна виділяти всього 15-20 хвилин на ту ж ранкову зарядку, зате відпрацьовувати їх на максимумі.

Related posts

Leave a Comment