Харчування та дієти

Чому всі моделі такі Худі і красиві? Розганяємо секрети обміна речовин

Не дивлячись на те, що в наш час багато дизайнерів створюють колекції для різних типів фігур, загальноприйняті стандарти для крою одягу все ж не втрачають своєї актуальності. Іншими словами, вся створювана продукція для подіумних показів робиться під певні розміри. Відповідно, в якості моделей набирають дівчат, на яких товар буде виглядати найбільш виграшно.

Хороша фігура (за модельними стандартами) – головний секрет успіху моделі. Коли я при зрості 183 см важила 54 кг, попит на мої послуги був дуже високий: я буквально проходила кожен кастинг! Виглядала, як справжній скелет, але від роботи не було і відпочинку. Варто було ж набрати якісь 5 кг, замовлень стало в 2 рази менше, хоча худорба нікуди не поділася.

Я знаю, якого це сидіти на дієтах і відчувати себе збитково від кожного з’їденого шматочка. Приходячи на кастинг, в подиві спостерігала за іншими худими дівчатами і задавалася питанням : “невже вони всі, як і я, виснажують себе голодом ? Як їм вистачає на це сили волі і просто здоров’я?”Якби я тоді знала їх секрет, то уникла б проблем зі здоров’ям і депресії, що з’явилася на тлі дієт. Розганяй обмін веществПочему одні дівчата їдять і не товстіють, а інші поправляються від одного з’їденого яблука? Вся справа в обміні речовин.

До його прискорення прагнуть майже всі моделі, адже це дозволяє без шкоди для здоров’я худнути і при цьому є досита. 1) Дієта. Так, щоб надалі дозволяти себе більше, по-початку доведеться ніж те жертвувати.

Необхідно за допомогою калькулятора підраховувати калорії, відстежувати їх дефіцит…

Моделі прагнуть їсти правильну їжу в невеликих кількостях: нежирну рибу, крупи, овочі, замінюють тваринне молоко на соєве і тд. Дієту кожному індивідуально повинен призначати дієтолог ! Жоден онлайн рада, навіть від фахівця, не врахує особливостей вашого організму. Раптом вам не вистачає вітамінів ? Може не можна обмежувати себе у вуглеводах? У кожного по-різному.

На своєму досвіді можу сказати, що дієвим варіантом є БЖУ : чергування білків з вуглеводами, але про це іншим разом. Особистий архів. 57 кг/1832) АктивностьУ моделей, як правило, щільний графік.

Після навчання на кастинг, звідти бігом на роботу – весь час ти проводиш на ногах, іноді просто забуваючи перекусити. Будь-яка фізична активність прискорює процеси в нашому організмі і витрачає те, що могло б відкластися у вигляді зайвої ваги. Ведучи активний спосіб життя, моделі витрачають всю енергію, одержувану від їжі, тим самим худнучи.

Важливо підібрати спорт до душі, інакше швидко пропаде мотивація не тільки до фізичної діяльності, а й до досягнення фігури мрії в цілому. Особистий досвід: будь-яка кардіо тренування сприяє розгону речовин в організмі, але схуднути вийде тільки через тривалий час. Назад справи йдуть з силовими вправами, але знову ж таки, щоб не накачати собі небажані м’язи, потрібно володіти знаннями в області спорту.

Пізніше я розповім про перевірених методах, які допоможуть досить швидко побачити явні зміни у вашій фігурі в кращу сторону3) рясний питний режимРаньше я пила максимум один стакан в день. Іншу потребу в рідині замінювала чаєм, компотом і тп. Зараз же я не уявляю свого життя без, як мінімум, 2, 5 літрів води щодня.

Коли тільки починала дотримуватися водний баланс, навіть літр здавався мені непосильним об’ємом. Від великої кількості води трохи нудило, часто доводилося бігати в туалет) все було незвично і в тягар. Однак з часом організм звикає.

Не здавайтеся і ви 100% досягнете мети. Мені для її досягнення знадобилося 4 місяці. Особистий архів 4) збільшуй кількість калорійколи фігура почала відповідати твоїм запитам, час збільшувати денну норму калорій.

Робити це треба з терпінням і по немногу : приблизно по 50 ккал в день, при цьому дотримуючись перерви ( повертаючись до колишньої норми). Збільшувати потрібно до твоєї індивідуальної денної норми (її можна вирахувати за допомогою спеціального калькулятора). Почати самовдосконалюватися найкраще з прийняття себе.
Тоді ні до чого буде поспіх, що допоможе уникнути помилок і домогтися успіху в запланований термін. Після дієт, а потім збільшення споживання їжі в день обмін речовин прискориться і навіть від нечастих переїдань ви уникнете проблем із зайвою вагою. Головне не припиняти займатися спортом, віддавати перевагу білковій їжі і не забувати про воду#модельне агентство #модельний бізнес #модельна школа #модель # фотограф #заробіток в Інтернеті #ідеї для фотосесії #дієта #яндексдзен #дієта для жінок

Related posts

Leave a Comment