Харчування та дієти

Кинула навчання заради моделінгу. Чи варто було воно того?

Поєднувати роботу і навчання можливо завжди. Головне, точно визначитися з цілями і, отже, грамотно розставити пріоритети. В першу чергу відповідай для себе на наступні питання: Яку роль моделінг грає в моєму житті? Важливість навчання в моєму життестова зйомкапрофесійна кар’єра моделіпобудувати кар’єру моделі рідко кому вдається після 25 років.

Якщо поставити собі за мету професійного поглиблення в світ моди, то варто бути готовою до закордонних поїздок нон-стопом (з однієї країни відразу в іншу). Один контракт триває приблизно 2-3 місяці, що в плані пропусків для багатьох навчальних закладів, будь то школа або очне навчання в університеті, неприйнятно. Що вже говорити про кілька контрактів поспіль.

Однак вихід є завжди. Можна домовитися з агентством на менший термін перебування закордоном-далі рішення для кожного індивідуально. Для студентів найкращим варіантом буде заочне навчання.

Не нехтуємо і канікулами. Однак кажучи відверто, за короткий період домогтися успіху практично неможливо : велику роль відіграє висока конкуренція серед моделей, багато з яких всі ставки зробили саме на моделінг. 1-2 закордонних контракту в годДля мене освіта завжди була в пріоритеті, тк воно дає якісь гарантії на отримання середнього матеріального доходу в майбутньому.

В добавок, навчання завжди приносила мені задоволення. Однак важливо розуміти, що вибір на користь технічної спеціальності або, наприклад, галузі медицини не дозволить вільно виїжджати на довгий термін, ТК подібні сфери освіти вимагають постійної відвідуваності і повної концентрації. Аналогічно зі школою : мета успішно здати той же ЄДІ або просто вчитися на хороші оцінки явно має на увазі повну занятостьРабота по Россіідолгожданная золота середина ! Це саме той варіант, який дозволяє найкращим чином поєднати належне з бажаним.

Навіть якщо в твоєму місті з роботою напружено, завжди можна подати заявку в агентства з великих міст. Для приїжджих моделей орендують квартиру. Коли видаються вільні від навчання дні і є замовлення, сміливо приїжджай і заробляй.

Краще зробити і жаліти, ніж шкодувати, що не сделалВсю своє життя я мріяла подорожувати, але доля розпорядилася інакше. Так вийшло, що я вступила на інженерну спеціальність, де з перших навчальних тижнів відчула себе не в своїй тарілці. Стомлював не настільки процес навчання, як усвідомлення вчасно неприйнятого рішення йти своїм шляхом.

В кінцевому підсумку, написала заяву на відрахування за власним бажанням, тим більше, що запропонували перший контракт (в Гонконг) на 3 місяці. Відсутність в такий великий період не давало мені права залишатися на очному навчанні. За злощасною іронією долі саме перед поїздкою в Китай почалася пандемія коронавірусу в Ухані.

Контракт був скасований, а я півроку чекала вересня для відновлення в університеті. Ні про що не шкодую, адже тільки після перерви зрозуміла цінність освіти. І справа навіть не в навчанні, а в студентських роках )краще зробити і шкодувати, ніж шкодувати, що не зробив.
Але, мабуть, ще краще вчитися на чужих помилках. Прислухайтеся до себе і не бійтеся своїх бажань. #модельне агентство #модельний бізнес #модельна школа #модель #фотограф #заробіток в Інтернеті #ідеї для фотосесії #дієта #яндексдзен #снепи

Related posts

Leave a Comment