Харчування та дієти

Родичі на святкових застіллях вмовляють з’їсти те, що мені не можна: як тримати дієту?

Я думаю, у всіх нас є принаймні один докучливий родич, який дає негативні коментарі про вашу дієту або намагається переконати вас змінити своє правило. Тут потрібно встановити свої межі. Насправді встановлення меж-це знання того, що знаходиться під вашим контролем, а що – поза вашим контролем.

Наприклад, ви не можете контролювати, які продукти приносять ваші гості до вас на вечерю (навіть якщо ви просите людей не приносити з собою продукти з високим вмістом вуглеводів або цукру), але ви можете контролювати, що ви кладете на свою тарілку(це можуть бути тільки продукти, які ви підготували, і це нормально). Найкращий спосіб встановити кордон тут – це відволіктися від того, що і перенаправити на чому. Отже, якщо ваша напориста тітка дійсно хоче, щоб ви спробували картопляне пюре, або намагається переконати вас з’їсти» всього один маленький шматочок ” пирога: замість того, щоб сказати: «ні, спасибі, я зараз не їм таку їжу» або «я більше не їм вуглеводи і цукор», Ви можете сказати щось на кшталт: «спасибі за пропозицію, але нещодавно я дізнався, що моє тіло неправильно переробляє вуглеводи.

я уникаю їх їсти, і від цього мені набагато краще». Це м’яко дозволяє вашому родичу зрозуміти, що ви робите це для свого здоров’я, і більшість людей перестануть наполягати на цьому, як тільки зрозуміють, що вживання цих продуктів може нашкодити вам. Ви також можете встановити межі того, скільки грошей ви витратите на свята, скільки часу ви проводите з сім’єю і як довго ви залишитеся на вечірці або заході.
І хоча ви не можете контролювати реакцію людей, ви можете контролювати свою реакцію (і дотримуватися своїх кордонів). Всім відмінних свят, прекрасної фігури і відмінного самопочуття.

Related posts

Leave a Comment